Mamy zwycięzców konkursu geograficzno-plastycznego pt. “Pocztówka z …”. Laureatami zostali: Magda Kalita -1m., Kacper Komierzyński -2m., Lena Tubielewicz – 3m., Szymek Siekaniec – 4m., Wiktoria Banaczyk -5m.
Wszystkie prace są przepiękne. Uczestnicy otrzymali za prace oceny bdb i cel. Prace zdobią korytarz obok sekretariatu. Gratuluję kreatywności i pomysłu. L.Goc
Konkurs geograficzno-plastyczny “Pocztówka z …”











