W czwartek, 22 stycznia, w naszej szkole odbyła się pełna wzruszeń uroczystość – DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Z tej okazji dzieci przygotowały dla dziadków występy artystyczne oraz własnoręcznie wykonały upominki. To wspaniałe wydarzenie pokazało wdzięczność wnuków za miłość, jaką są obdarowywani przez swoje babcie i dziadków ![]()
A po występach naszych wspaniałych uczniów, przyszedł czas na wspólne świętowanie przy pysznym poczęstunku.
Dzień Babci i Dziadka











