Wigilie klasowe to wyjątkowa tradycja, która pozwala uczniom i nauczycielom razem celebrować nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.
Podczas wigilijnych spotkań, które przebiegały w ciepłej, przyjaznej atmosferze, nasi uczniowie dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia oraz śpiewali kolędy. Każda klasa stworzyła niepowtarzalny nastrój.
Z całego serca dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za zaangażowanie, życzliwość i pomoc w przygotowaniu wigilii klasowych











