We wtorek, 16 grudnia, rozdane zostały dyplomy za udział w KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ.
Wszystkie prace były przepiękne, pomysłowe i pracochłonne. Dlatego wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone, a nagrody mogły wybrać sobie same.
Nagrody zostały zakupione z pieniędzy zgromadzonych podczas KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO, który jak co roku cieszył się ogromną popularnością wśród całej naszej społeczności szkolnej.
Gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za udział w konkursie![]()












Leave a Reply