W piątek, 5 grudnia, naszą szkołę odwiedził długo wyczekiwany gość, czyli Święty Mikołaj, który rozdał wszystkim naszym dzieciom z klas 1-3 prezenty. Ten wspaniały gość sprawił, że ten dzień był wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu.
Święty Mikołaj












Leave a Reply